BigJoy Sports Pre-Dator 510 Gr - Orman Meyveli

Aroma:
 • 830,00 TL

StoktaVAR
Son Kullanma Tarihi:16/07/2026
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:17 Gr (1 Ölçek)
Porsiyon Sayısı:30
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji 4kcal
Yağ 0,0g
Protein 0,0g
B3 Vitamini (Niasin) 20,0mg
B6 Vitamini 2,4mg
B12 Vitamini 200mcg
BCAA 3.000mg
Lösin 2.000mg 
İzolösin 500mg 
Valin   500mg 
Arjinin (AKG)  3.000mg 
Beta Alanin  2.800mg 
Kreatin Monohidrat   1.500mg 
Sitrülin 1.000mg
Taurin 800mg
Kafein 210mg 
Tirozin    200mg
Guarana Ekstresi (Paulina Cupana) 50mg
Turunç Ekstresi (Citrus Aurantium) 50mg
Ginseng (Panax) 20,0mg
Elektrolit Karışımı   396mg 
Sodyum 318mg
Potasyum 59mg 
Magnezyum 9mg
Kalsiyum 9mg
Kullanım Bilgisi:1 ölçek ürünü 300 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce tüketiniz.
 • Her Porsiyonda
  3.000mg BCAA
 • Her Porsiyonda
    3.000mg  Arjinin
 • Her Porsiyonda
     2.800mg  Beta Alanin
 • Her Porsiyonda
  1.500mg Kreatin Monohidrat
Hedef
 • Kas Yapılanması
 • Kas Onarımı
 • Enerji
Kullanım Zamanı
 • Antrenman Öncesi
Fiyat Performans
 • Servis Sayısı: 30
 • Servis Maliyeti: 27,67 TL
BigJoy Sports Pre-Dator 510 Gr - Orman Meyveli Detaylı Açıklama

Bigjoy olarak Türkiye’de bir ilke imza attık ve formulasyonunda Dennis James’in sporcu beslenmesi ve antrenmanı alanlarında yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübelerden yararlanarak içerik olarak dünya çapında bir preworkout ürettik: Preadator.

Sporcuların ihtiyaçlarını, hangi besin desteğinin hangi dozda en ideal sonuçlar verdiğini hem kendinden hem de eğitmenlik yaptığı onlarca başarılı sporcudan çok iyi bilen Dennis James’in desteği ile Türk sporcu besinleri sektörünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

Dennis James

vücut geliştirme tarihin en başarılı sporcuları arasında gösterilir. Toplam 10 kere Mr. Olympia’da yarışmıştır. Aktif yarışmacılığı bıraktıktan sonra elde ettiği tecrübeleri farklı ülkelerdeki üst düzey sporculara aktararak eğitmenlik yapmaktadır. Yetiştirdiği sporcular Mr. Olympia gibi rekabetin en üst seviyede yaşandığı vücut geliştirme yarışmalarında mücadele etmekte, Dennis James’in antrenman ve beslenme önerileri ile başarılar elde etmektedir. Şu anda aktif olarak IFBB profesyonel vücut geliştirme sporcusu olan Dennis Wolf’u çalıştırmaktadır.

Eşi benzeri olmayan bir içerik

Bigjoy Predator içerik olarak eşsizdir.
Antrenmanda ihtiyaç duyduğunuz içerikleri, ideal dozda sunar.

Bcaa 

Preadator 1 ölçeğinde 4:1:1 oranında 3000 mg BCAA biçerir. BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar. Ayrıca antrenman sonrasında protein sentezini hızlandırır, kas kütlenizi artırmanıza yardım eder.

Arjinin AKG

 Preadator 1 ölçeğinde 3000 mg arjinin AKG içerir. Arjinin, nitrik oksit seviyelerinin yukarı taşınmasını sağlayarak kan dolaşımını artırır, . Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur.

Beta Alanin

 Preadator 1 ölçeğinde 2800 mg beta alanin içerir. Beta alanin, pek çok preworkout ürününde kullanılan, antrenman performansınızı artırmaya yardım eden bir amino asittir. En büyük faydası yorgunluk seviyesini aşağıya çekmeyi desteklemesi ve kas dayanıklılığını artırmaya yardımcı olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde daha uzun süre ve daha şiddetli antrenman yapmanıza katkıda bulunur 

Kreatin

 Preadator 1 ölçeğinde 1400 mg kreatin içerir. Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye dönüştürür.

Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.

Sitrülin

 Preadator 1 ölçeğinde 1000 mg sitrülin içerir. Sitrülin sporcuların antrenman performansını artırmak için en çok kullandığı amino asitlerden bir tanesidir. Yüksek yoğunluklu ağırlık antrenmanında setler arasında daha hızlı toparlanma sağlar. Tıpkı arjinin gibi, nitrik oksit artışı sağlar ve kan akışını artırır. Artan kan akışı ile beraber kaslara daha fazla besin, oksijen ve glikoz gider, yıpranan kasların onarımı ve yeni kas gelişimi hızlanır. Daha yüksek pump hissi oluşur. 

Taurine

Preadator 1 ölçeğinde 800 mg taurin içerir. Taurin, ilk içtiğiniz şey olan anne sütünde de bulunan bir amino asittir. Vücutta da doğal olarak bulunur.

Hem fiziksel hem de zihinsel performansın yükselmesini sağlar. 

Guarana

Preadator formülünde Guarana içerir. Guarana tohumları, kahve çekirdeklerinden 3 kat daha fazla kafein içerdiğinden, en zengin kafein kaynağı olarak bilinirler. Araştırmalar dikkati yükselttiği ve yorgunluğu azalttığını göstermektedir. 

Ginseng

Preadator formülünde Ginseng içerir. Ginseng binlerce yıldır Asya kültürü tarafıdndan şifalı özelliklerinden dolayı kullanılan bir bitkidir. Güçlü antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sistemini korur, beyin fonksiyonlarına destek olarak strese karşı zihinsel dayanıklılığı artırır, yorgunluk ile baş etmenizi kolaylaştırır. 

Elektrolitler

Preadator antrenman esnasında performansınızın düşmesini engellemek için elektrolitler içerir. Elektrolitler vücudunuzun sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan potasyum, sodyum ve kalsiyum gibi minerallerdir. Kasların kasılması, sinir sisteminizin çalışması için vücudunuzun elektrolitlere ihtiyacı vardır.

Nasıl Kullanılır?
1 ölçek ürünü 300 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce tüketiniz.
Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Facebook Yorumları