Olimp Carbonox 1000 Gr - Ananas

Aroma:
  • 400,00 TL

StoktaVAR
Son Kullanma Tarihi:31/01/2026
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:50 G
Porsiyon Sayısı:20
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji 192 kcal
Yağ 0 g
-Doymuş Yağ 0
Karbonhidrat 47.5 g
-Şekerler 12.5 g
Lif 0 g
Tuz 0.025 g
Vitamin A 160 µg(20%*)
Vitamin D 1 µg(20%*)
Vitamin E 2.4 mg(20%*)
Vitamin C 16 mg(20%*)
Tiamin 0.22 mg(20%*)
Riboflavin 0.28 mg(20%*)
Niasin 3.2 mg(20%*)
Vitamin B6 0.28 mg(20%*)
Folik Asit 40 µg(20%*)
Vitamin B12 0.5 µg(20%*)
Biotin 10 µg(20%*)
Pantotenik Asit 1.2 mg(20%*)
Kalsiyum 88 mg
Magnezyum 41.25 mg
Demir 6 mg(43%*)
Manganez 1 mg(50%*)
Selenyum 4 µg
Krom 37.5 µg(94%*)
Molibden 3.75 µg
İyot 37.5 µg(25%*)
L-arjinin 410 mg
Kullanım Bilgisi:Hazırlanışı: 1 porsiyon (50 g = 1 ölçek) ürünü 100 ml su ile hazırlayınız. Kullanım Bilgisi: Egzersizin sıklığına, yoğunluğuna ve vücut ağırlığına bağlı olarak günde 2-4 porsiyon tüketilebilir. Egzersizden 30 dakika önce veya egzersizden hemen sonra tüketebilirsiniz. Diyabetikler için uygun değildir. Tavsiye edilen dozajı aşmayınız.
Olimp Carbonox 1000 Gr - Ananas Detaylı Açıklama

Olimp Carbo®' on yılı aşkın süredir piyasadaki en iyi karbonhidrat karışımıdır.

Carbonox® ise ondan daha da iyi, daha da zenginleştirilmiş bir bileşim!

Carbonox® ile en kritik anlarda ihtiyacınız olan enerjiye sahip olacaksınız!

Carbonox®, kesin olarak belirlenmiş emilim oranları profillerine ve monosakkaritlerin kan dolaşımında salınımına göre seçilmiş, özenle derlenmiş karbonhidrat kaynaklarına dayanmaktadır. Yüksek (glikoz), orta (maltodekstrin) ve düşük (yenilikçi uzun salınımlı izomaltuloz) glisemik indeksli karbonhidrat kaynaklarının laboratuvarda seçilmiş oranları, ürün tüketildikten sonra 2 saat boyunca kanın enerji bileşenleri ile stabil doygunluğunu garanti eder.

Carbonox® en etkili karbonhidrat kaynaklarına dayalı benzersiz bir bileşim.

Carbonox®, en zorlu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır: yorucu bir antrenmandan önce, sonra ve esnasında kullanılabilir!

Bileşiminin eşsiz karakteri, Carbonox®'u hem antrenman sırasında hem de sonrasında kullanılabilecek mükemmel bir ürün haline getirir. Uzun süreli spor aktivitelerini sürdürmek için gerekli olan sabit bir enerji kaynağı oluşturur. Yüksek izomaltuloz ve maltodekstrin içeriği, egzersiz sırasında sabit bir insülin seviyesinin korunmasını sağlar ve çalışan kas hücrelerine gerekli enerji bileşenlerinin oluşumuna yardım eder.

Uzatılmış salınımlı izomaltuloz kullanımı, glikojen rezervlerinin daha etkili bir şekilde yenilenmesine neden olur. Parçalanması sırasında açığa çıkan glikoz ve fruktoz birlikte olduğu için kas ve karaciğer glikojeninin yeniden yapılandırılması açısından daha etkilidir.

L-arjinin ve 12 vitamin kompleksi ile güçlendirilmiş ilk yüksek performanslı karbonhidrat takviyesi.

Carbonox® ayrıca nitrik oksit (NO) sentezi için bir substrat olarak kullanılan L-arjinin ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki 12 vitamin kompleksi, karbonhidratların sindirilebilirliğini arttırır ve metabolik dönüşümleri yoğunlaştırır. Ayrıca, bazı vitaminlerde bulunan önemli antioksidan potansiyel, bir antrenmanı çevreleyen zamanda yapısal proteinlerin kas hücrelerinden hasar görmesini engeller, dolayısıyla moleküler düzeyde yenilenmelerini hızlandırır.

Ürün kimler için tavsiye edilir?

Carbonox®, hem profesyonel sporcular hem de hobi amaçlı spor yapan kişiler ve aktif herkes için tavsiye edilen bir üründür. Carbonox® özellikle yoğun fiziksel çabaya maruz kalan kişiler için önerilir.

Carbonox®, en iyi enerji bileşenlerinin bir karışımıdır – çeşitli moleküler boyutlarda karbonhidratlar: maltodekstrin, hızlı etkili glikoz ve yavaş emilimli izomaltuloz**; B6 vitamini gibi temel vitaminlerin yanı sıra nitrik oksit (NO) sentezi için bir substrat olarak kullanılan mineraller ve L-arjinin ile zenginleştirilmiştir. Üründe bulunan vitaminler (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C) ve mineraller (demir, manganez, iyot) metabolizma için faydalıdır. 

Carbonox® ile birlikte hangi ürünleri kullanmalıyım?

Kas kütlesinin büyümesini en üst düzeye çıkarmak için bu ürün, antrenmandan sonra Whey Protein Complex® gibi protein takviyeleri ile birlikte kullanılabilir.

Creatine® veya BCAA Xplode™, antrenman seansının etkinliğini daha da artıracak ideal antrenman öncesi takviyelerdir, bunlarla birlikte de kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır?
Hazırlanışı: 1 porsiyon (50 g = 1 ölçek) ürünü 100 ml su ile hazırlayınız. Kullanım Bilgisi: Egzersizin sıklığına, yoğunluğuna ve vücut ağırlığına bağlı olarak günde 2-4 porsiyon tüketilebilir. Egzersizden 30 dakika önce veya egzersizden hemen sonra tüketebilirsiniz. Diyabetikler için uygun değildir. Tavsiye edilen dozajı aşmayınız.
Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Facebook Yorumları