BigJoy Sports Big Whey Classic Whey Protein 2288 Gr - Çilek

Aroma:
 • 1.980,00 TL

StoktaVAR
Son Kullanma Tarihi:21/01/2027
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:30.5 (1 Ölçek)
Porsiyon Sayısı:75
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Calorie 509kj (120kcal)
Yağ/Fat 1.9 Gr
Doymuş Yağ/Saturated Fat 0.9 Gr
Karbonhidrat/Carbohydrate 1.7 Gr
Şekerler/Sugars 1.3 Gr
Protein/Protein 24.1 Gr
Tuz/Salt 0.2 Gr
Digestive Enzyme Blend (Protease, Papain) 20 Mg
Kullanım Bilgisi:Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.
 • Her Porsiyonda
  24.1 Gr Protein
 • Her Porsiyonda
  5.5 Gr Bcaa
 • Her Porsiyonda
  4.2 Gr Glutamine Precursor
 • Her Porsiyonda
  20 Mg Digestive Enzyme Blend (Protease, Papain)
Hedef
 • Kas Yapılanması
 • Kas Onarımı
 • Enerji
Kullanım Zamanı
 • Antrenman Öncesi
 • Antrenman Sonrası
Fiyat Performans
 • Servis Sayısı: 75
 • Servis Maliyeti: 26,40 TL
BigJoy Sports Big Whey Classic Whey Protein 2288 Gr - Çilek Detaylı Açıklama

İçtiğiniz proteinden maksimum yararlanın

Bigjoy Bigwhey Classic, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş ve rakipsiz bir içeriğe sahip bir whey proteinidir.

Her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein içermektedir. Çikolata, çilek, muz ve kapuçino olmak üzere 4 farklı aromaya sahiptir.

1 servisinde whey proteinin doğal yapısından gelen 5,3 g BCAA ve 3,8 g glutamin öncüleri amino asitleri içerir. Formülasyonu sindirim enzim karışımları ile desteklenmiştir. İçerdiği yüksek orandaki protein, kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur. 

Sindirim enzimi ile daha fazla verim

Enzimler; vücutta katalizör görevi üstlenirler. Sindirim gibi metabolik işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar. Örneğin tükettiğiniz protein ya da karbonhidratın kas gelişimi için kullanılabilmesi için önceden vücutta depoladığı enzimleri sindirim sisteminden salgılaması gerekir.

Bigwhey Classics, formülündeki papain ve protez enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

Bigwhey protein tozlarının hammaddesi, 1993 yılından beri Avrupa’nın en büyük sporcu besinleri hammadde üreticilerinden biri olan Aminolabs firmasından gelmekte ve Türkiye’de kendi alanında en yetkin ve GMP, ISO, belgeli tesislerde paketlenmektedir. Aminolabs, Muscletech, Dymatize, Scivation gibi Amerika’nın popüler sporcu besinleri firmalarının Avrupa’daki üretim noktasıdır. GMP sertifikasına sahip ana üretim merkezi Belçika’dadır ve Avrupa’nın 3 farklı şehrinde bulunan Ar-Ge merkezleri sayesinde her zaman en yüksek kalitede ve saflıkta hammaddeyi garanti etmektedir.

BigWhey’in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata, çilek, muz ve kapuçino aroma seçenekleri ile son derece lezzetlidir. Karıştırırken köpürme ve içtikten sonra midede şişkinlik yapmaz. Antrenmandan önce ya da sonra rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Not: Aromalara göre servis ve gramaj farklılık gösterebilir.

Nasıl Kullanılır?
Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.
Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Facebook Yorumları