Hardline HIPRO ISOWHEY Protein 908 Gr - Çikolata

Aroma:
 • 1.869,00 TL

StoktaVAR
Son Kullanma Tarihi:30/09/2026
Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:25 gr (1 Ölçek)
Porsiyon Sayısı:36
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Calorie 96kcal
Yağ/Total Fat 0,5g
Karbonhidrat/Total Carbohydrate 0,0g
Doymuş Yağ/Saturated Fat 0,0g
Şekerler/Sugars 0,0g
Tuz/Salt 0,41 g
Vitamin B6/Vitamin B6 1,65 mg
Protein/Protein 22,9g
Kullanım Bilgisi:1 ölçeği 25 gr 150 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30 dk önce alınız. Antrenmandan hemen sonra 1 servis daha alınız.
 • Her Porsiyonda
  22,9g Protein
 • Her Porsiyonda
  5.267 mg BCAA
 • Her Porsiyonda
  3.816 mg Glutamine Precursor
 • Her Porsiyonda
  11.348 mg Essential Amino Acids
Hedef
 • Kas Yapılanması
 • Form-Diyet
Kullanım Zamanı
 • Antrenman Öncesi
 • Antrenman Sonrası
 • Yatmadan Önce
Fiyat Performans
 • Servis Sayısı: 36
 • Servis Maliyeti: 51,92 TL
Hardline HIPRO ISOWHEY Protein 908 Gr - Çikolata Detaylı Açıklama

YENİ FORMÜL
0 Karbonhidrat
0 Laktoz
0 Şeker
%96 Protein
%25 BCAA
Aspartam içermez

BIPRO HIPRO NEDİR?
Hardline Hipro Iso Whey dünyaca ünlü Agropur firmasının patentli olarak üretmiş olduğu %100 izole whey proteininin Hardline markası tarafından piyasaya sunulmuş halidir.
Hipro içeriği ile diğer tüm whey ürünlerinden ayrılarak, sporcular için daha saf bir protein kaynağı olarak sunulmuştur. En yüksek protein oranına ve en düşük yağ değerine sahip, laktoz içermeyen, dünyada muadili olmayan en yüksek kalitedeki protein desteğidir. Şeker çeşidi olan laktoz değerinin sıfır olması sebebi ile, whey proteini konsantresi içerikli ürünlere ve diğer whey protein izolat ürünlerine göre kana daha hızlı karışır. Ayrıca laktoz içermemesi sebebi ile, şişkinlik yapmaz ve içimi kolaydır.


HIPRO ETKİSİNİ NASIL GÖSTERİR?
Dışarıdan alınması zorunlu olan esansiyel amino asitleri yüksek oranda içeren ve kaslarda özellikle en çok kullanılan amino asitlerden biri olan L-Leucine açısından zengin olması sayesinde, protein dengesinin korunmasına ve kas yapılanmasına yardımcı olur. Hipro'da, BCAA yüzdesi diğer ürünlere göre daha yüksektir.

Antrenman öncesi ve antrenman esnasında alınan Hipro, kana hızlı karıştığı ve yüksek verimle kullanıldığı için etkisini çok hızlı gösterir. HIPRO o kadar saf bir üründür ki, içeriğinde hiçbir dolgu veya kıvam artırıcı madde yoktur. Karbonhidrat, şeker ve laktoz içermez, diğer bir değişle bu maddelerin ürün içeriğindeki miktarı gerçek sıfırdır. Laktoz değerinin sıfır olması sebebiyle, kana karışımı, diğer whey ürünlerine göre son derece hızlıdır. Bir whey proteininde olabilecek en düşük yağ oranına (%1) sahiptir.

HIPRO daha saf bir ürün eldesi için pahalı bir yöntem olan ion-exchange metoduyla üretilmiş biyoaktif whey protein izolatıdır. Ion-exchange yöntemiyle daha saf bir ürün elde edilirken wheyin bir çok değerli ajanlarının kaybolma tehlikesini beraberinde getirir. Ancak, bir dünya devi ve sektörün lideri konumunda olan Agropur'un ileri imalat teknolojisi böyle bir tehlike oluşturmaz aksine wheyin tüm fraksiyonlarının kaybolmadan Hipro`da korunduğunu garanti eder.

Piyasada diğer markaların yağ ve karbonhidrat içermeyen whey ürünlerini bulmanız mümkündür, ama hiçbiri HIPRO değildir. Diğer hiçbir whey ürünü esansiyel ve BCAA amino asitlerini HIPRO kadar doğru oranlarda içermez. Kas kütlesi oluşumunda hayati bir rolü olan lösin, HIPRO´da yüksek miktarda bulunur. HIPRO, tüm whey ürünleri içinde, bilinen, kana en hızlı karışan wheydir.

HIPRO, sporcular ve sağlığına önem veren herkes için birinci sınıf bir üründür.

Nasıl Kullanılır?
1 ölçeği 25 gr 150 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30 dk önce alınız. Antrenmandan hemen sonra 1 servis daha alınız.
Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Facebook Yorumları